Braciszek.pl Żeglarski Serwis z Charakterem

The Tall Ships Races

Ammiszaddaj
,
Ilustracja
Od małego zlotu do międzynarodowej imprezy z udziałem Szczecina.

Pani Katarzyna Sejdak podesłała nam zaproszenie na finał The Tall Ships Races do Szczecina w dniach 3-6 sierpnia 2013. Samemu miałem przyjemność brać udział w tej imprezie w 2007 roku na pokładzie Daru Młodzieży - niesamowite przeżycie. Każdemu polecam by chociaż raz w życiu się na nią wybrał jeśli nie jachtem czy żaglowcem to przynajmniej pieszo...

Do zaproszenia była dołączona imponująca infografika nt The Tall Ships Races, którą można obejrzeć (i pobrać) w dalszej części artykułu. Serdecznie dziękuję.

Szanowni Państwo,
z tej strony Katarzyna Sejdak z agencji interaktywnej Grupa Brandoo.

Zwracam się z propozycją publikacji na Państwa stronie internetowej/Facebooku stworzonej przez nas infografiki o The Tall Ships Races.

Finał Tall Ships Races 2007 w Szczecinie okazał się ogromnym sukcesem. 3-6 sierpnia 2013 nasze miasto znów ugości żaglowce z całego świata.

Nie każdy jednak wie, skąd wzięła się idea tej imprezy. Żeby lepiej zapoznać się z bogatą historią TTSR szczecińska agencja Grupa Brandoo postanowiła stworzyć infografikę, z której można dowiedzieć się wielu ciekawych faktów!

Wsparcia przy tworzeniu infografiki udzielił Paweł Krzych ze szczecinblog.pl.

Pozdrawiam,
Katarzyna Sejdak

Kliknięcie na obrazek rozpocznie pobieranie grafiki w pełnej rozdzielczości (jpg 2,2MB)

TTSR infografika
Designed and created by Ammiszaddaj - All rights reserved ® Copyright 2004-2024